21 Вересня, 2023 р., 13:35
Відділення Національної служби посередництва і примирения в Закарпатській області інформує, що 05 вересня 2023 року оприлюднено законопроєкт «Про колективні трудові спори», ознайомитись з яким можна за
21 Вересня, 2023 р., 13:34
В Україні від початку 2023 року реєструють зростання кількості випадків кору – дуже заразного та небезпечного захворювання, від якого можна уберегтися завдяки вакцинації.

21 Вересня, 2023 р., 11:30
Фізичні документи нерідко губляться або пошкоджуються. Особливо актуальна така проблема для українців нині, в умовах повномасштабної війни. І лишитися без документів — неприємний досвід. Втім, це можна легко виправити. Адже громадяни мають можливість отримати дублікати документів, у тому числі – свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. І все це можна замовити усього за кілька кліків, не виходячи з дому.
21 Вересня, 2023 р., 11:17
21 Вересня, 2023 р., 11:10
Сьогодні Закарпаття та ще три регіони України, які співпрацюють з польською Любенщиною, отримали гуманітарну допомогу для посилення сфери охорони здоров’я.
21 Вересня, 2023 р., 11:08
Зараз для медевакуації захиснику не потрібно отримувати висновок консиліуму військово-медичної установи.
21 Вересня, 2023 р., 11:05
За інформацією Закарпатського обласного центру контролю та профілактики хвороб у регіоні різко ускладнилася епідемічна ситуація щодо захворюваності на лептоспіроз, який відносять до особливо небезпечних інфекційних хвороб.

21 Вересня, 2023 р., 10:45
Майже 100 тисяч е-рецептів виписано з початку 2023 року за категорією «Розлади поведінки і психіки та епілепсія». І за цей же період погашено понад 85 тисяч електронних рецептів.