13 Вересня, 2023 р., 12:15
Фундація першої леді України Olena Zelenska Foundation у межах проекту «Адреса дитинства» споруджує перші будинки для великих прийомних родин із прифронтових регіонів. Презентація проекту відбулася за участю дружини Президента України та директорки Фундації Ніни Горбачової. У восьми областях зводять 14 будинків для великих прийомних родин (так званих дитячих будинків сімейного типу, ДБСТ), які через війну втратили житло. Проект реалізується виключно коштом міжнародних донорів.
13 Вересня, 2023 р., 08:15
Закарпатські школи матимуть можливість вдосконалити організацію харчування завдяки підтримці Всесвітньої продовольчої програми ООН. За результатами відбору в ініціативі візьмуть участь 38 закладів загальної середньої освіти нашої області.

13 Вересня, 2023 р., 08:11
Відтепер понад 250 творів з української літератури для 5–11 класів будуть доступними в аудіоформаті. Для школярів стали доступні твори Ліни Костенко, Івана Нечуя-Левицького, Михайла Коцюбинського, Миколи Хвильового, Валерʼяна Підмогильного та інших.
12 Вересня, 2023 р., 17:01
15 вересня відбудеться зустріч з родинами зниклих безвісти осіб, які проживають у Хустському районі.
12 Вересня, 2023 р., 16:53
Саме час дізнатися, хто буде з працедавців і які пропозиції можна очікувати
12 Вересня, 2023 р., 16:35
Понад 1 000 викладачів з 213 закладів вищої освіти пройшли навчання від ІТ-компанії Genesis, Мінцифри та МОН за двома Всеукраїнськими курсами:
12 Вересня, 2023 р., 10:58
Стартував новий навчальний рік, і діти нині потребують особливої підтримки від батьків. У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? розроблено рекомендації, які полегшать школярам процес адаптації.
11 Вересня, 2023 р., 15:29
Прийом фахівців у м. Хуст відбудеться у середу, 13 вересня, в приміщенні Хустської районної ради з 10.00 до 15.00.