26 Вересня, 2023 р., 11:47
Найбільший попит на ринку праці України, як і до війни, зберігається на кваліфікованих представників робітничих професій та працівників сфери торгівлі. Поступово зростає й рівень оплати праці за відповідними вакансіями, що пропонуються роботодавцями.
25 Вересня, 2023 р., 17:00
Мирослав Білецький провів нараду з фахівцями лісового, водного господарств та керівництвом Полянської ТГ

25 Вересня, 2023 р., 13:32
Google перезапускає безоплатний онлайн-курс «Основи АІ». Відтепер у програмі ще більше практичної інформації. Вона стане в пригоді людям, які чули про штучний інтелект, але ще активно ним не користуються. Протягом травня-червня цього року курс переглянули 57 тисяч українців.

25 Вересня, 2023 р., 12:00
Для отримання низки державних послуг діють доступні цифрові сервіси. Ця підбірка допоможе вам заощадити час і не стояти у чергах до державних установ.
25 Вересня, 2023 р., 11:01
У Міноборони роз’яснили, куди звертатися родичам захисника в разі втрати з ним контакту:
25 Вересня, 2023 р., 10:32
Українці можуть отримати дублікати свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану та витягів із Держреєстру актів цивільного стану (ДРАЦС) дистанційно. Як це зробити, роз’яснили на порталі державних послуг Дія.
24 Вересня, 2023 р., 17:52
Сьогодні відбувся West Carpathian Marathon!

24 Вересня, 2023 р., 16:55
Постійний зв’язок з військовослужбовцем – це те, що заспокоює його близьких та рідних. Але виникають ситуації, коли через об’єктивні причини зв’язок із бійцем втрачається.