29 Вересня, 2023 р., 11:19
Протягом 30 вересня – 2 жовтня на більшій частині території Закарпатської області очікується висока (ІV клас) пожежна небезпека. Закликаємо мешканців нашого регіону бути пильними та особливо обережними з вогнем.
29 Вересня, 2023 р., 10:17
29 вересня 1941 року нацисти почали масові розстріли євреїв у Бабиному Яру в Києві. Близько 34 тисяч людей були вбиті за кілька днів. Дорослі, діти. Цілі родини. Жінки, чоловіки. Зло не розбирало, кого знищувати...
28 Вересня, 2023 р., 16:00
Підготовка до опалювального сезону 2023-2024 рр. у регіоні тривала від початку цього року. Сьогодні майже за всіма напрямками є стовідсоткові показники, повідомив на брифінгу голови ОВА Віктор Микита.
28 Вересня, 2023 р., 15:20
Національна гаряча лінія для дітей та молоді від Громадської організації «Ла Страда-Україна» працює з 2013 року. Вона цілодобова та безкоштовна. За вказаними номерами можна поспілкуватися з психологами, соціальними працівниками чи педагогами, і навіть юристами — обговорити ваш стан, поділитися тривогами або ж отримати консультацію з приводу порушення ваших прав.
28 Вересня, 2023 р., 11:29
Хустська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація шукає у свою команду вмотивованих і професійних працівників. Ви нам підходите, якщо:
28 Вересня, 2023 р., 10:22
Українці можуть отримати дублікати свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану та витягів із Держреєстру актів цивільного стану (ДРАЦС) дистанційно. Як це зробити, роз’яснили на порталі державних послуг Дія.
27 Вересня, 2023 р., 13:23
За ініціативи Всесвітньої федерації (WHF) серця та при підтримці Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO) 29 вересня кожного року відзначається Всесвітній день серця. (WORLD HEART DAY).
26 Вересня, 2023 р., 16:00
З настанням холодів росія все частіше намагатиметься здійснювати атаки на енергетичну інфраструктуру, а отже час підготуватись до можливих віялових відключень електроенергії.  Підготували перелік справ, які не лише допоможуть легше пережити можливі блекаути, але й ще є корисними для психічного та фізичного здоров’я. Зберігайте допис, щоб всі ідеї були під рукою!
26 Вересня, 2023 р., 14:34
Прийом фахівців у м. Хуст відбудеться у середу, 27 вересня, в приміщенні Хустської районної ради з 10.00 до 15.00. Нагадаємо, некомерційна словацька організація надає медичну та психологічну допомогу вимушеним переселенцям і місцевим мешканцям.

26 Вересня, 2023 р., 13:30
Згідно з результатами міжнародного дослідження, проведеного у серпні 2023 р. в 11 країнах світу, в середньому лише один з семи випадків психологічного розладу діагностується фахівцями. При цьому у Німеччині, Великобританії та США цей показник становить 1 з 4 випадків; а у Бразилії, Аргентини, Хорватії, Ізраїлі, Японії, Польщі та Туреччини – 1 з 10. В Україні ж діагностованим є лише 1 з 50 випадків ментальних розладів!