04 Жовтня, 2023 р., 08:25
Вивчити потреби й інтереси молоді, сприяти розвитку молодіжної політики в громадах і регіоні загалом покликане спеціальне опитування, яке сьогодні запустила Молодіжна рада при Закарпатській ОВА.
04 Жовтня, 2023 р., 08:23
Увійдіть в ІТ з Дія.Освіта Безоплатний освітній серіал. QA-тестувальник — це людина, яка виявляє помилки в коді, складає про це баг-репорти та вдосконалює продукт. Сьогодні це одна з найзатребуваніших професій на ІТ-ринку, взимку 2023 року середня зарплата спеціаліста сягала $ 2 000

03 Жовтня, 2023 р., 14:00
3 жовтня Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову про реалізацію пілотного проекту із запровадження комплексної психосоціальної послуги з формування життєстійкості. Проект координуватиме Мінсоцполітики, він спрямований на підтримку та зміцнення психічного здоров'я українців.
03 Жовтня, 2023 р., 13:49
Українці придбали 3 600+ домівок за програмою доступного кредитування
03 Жовтня, 2023 р., 08:03
На автошляхах місцевого значення в різних районах Закарпаття відновлюють дорожнє покриття та ліквідовують ямковість.
02 Жовтня, 2023 р., 13:47
Закарпаття славиться своїми довгожителями: нині в області проживають 23 особи, яким виповнилося 100 і більше років. Серед них – 6 чоловіків і 17 жінок.
01 Жовтня, 2023 р., 10:13
$500 000 на кіберзахист: USAID запускає гранти на розробку інноваційних проєктів. Маєте ідею, яка підсилить Україну в кібервійні? Отримайте кошти на її реалізацію. Мінцифра спільно з USAID Cybersecurity Activity та USAID Ukraine - USAID Україна запускає гранти на розвиток стартапів з кіберзахисту загальною сумою $500 000.
01 Жовтня, 2023 р., 10:09
Ми відчуваємо Ваш захист не просто щодня – щоудару серця...
29 Вересня, 2023 р., 17:00
Традиційно в першу неділю жовтня в Україні відзначають Дня працівника освіти. Це чудова нагода висловити щиру подяку тим, хто з великою самовідданістю та любов’ю професійно навчає, виховує і підтримує наших дітей – з перших кроків і до самостійного дорослого життя.