Закарпаття серед лідерів у країні за відсотком скорочення заборгованості із виплат заробітних плат

Дата: 21.12.2021 13:35

Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що Закарпаття опинилося серед лідерів у країні за відсотком скорочення заборгованості із виплат заробітних плат.

«Цей напрямок – один із пріоритетних і перебуває на постійному контролі Уряду. В області було налагоджено системний моніторинг та контроль за станом виплат і погашенням поточних заборгованостей. Постійна комунікація з керівниками підприємств, установ та організацій забезпечила планове поступове покращення цього показника», — наголосив Віктор Микита.

За даними Мінекономіки, у Закарпатській області забезпечили скорочення заборгованості із виплат заробітних плат майже вдвічі за пів року, а саме на 45% з 11,8 млн грн до 6,4 млн грн відповідно.

«Ми працюємо над тим, щоб цей показник був мінімальним. Звичайно є об’єктивні та суб’єктивні причини, які впливають на процес, однак саме на це націлена робота органів виконавчої влади на усіх рівнях.

Ще є над чим працювати, робота триває. Зараз дякую всім колегам за ефективну співпрацю», — зауважив очільник краю.