22 Грудня, 2021 р., 16:32
Сьогодні в Закарпаття прибули 225 ноутбуків для вчителів. Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що комп’ютерну техніку вдалося придбати за рахунок економії коштів у межах тендерних закупівель.
22 Грудня, 2021 р., 16:15
В області продовжують щепити дітей від COVID-19.
22 Грудня, 2021 р., 15:13
Наближаються новорічні свята. Зустрінь їх безпечно у колі друзів.
22 Грудня, 2021 р., 13:55
Одним з відновлених об’єктів дорожньої інфраструктури Закарпаття є найдовший шляхопровід, що розташований на маршруті М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино».
22 Грудня, 2021 р., 13:13
Сьогодні в облдержадміністрації підбили підсумки за результатами відновлення доріг державного значення в Закарпатті у 2021 році.
22 Грудня, 2021 р., 08:16
Не секрет, що в українському суспільстві існує комплекс обмежень у можливостях безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг від держави та бізнесу тощо. Але рівний доступ, рівні можливості, забезпечення залучення та універсальності — всі ці важливі теми вже починають впливати на порядок денний. Дедалі більше поширюється запит на впровадження інклюзії та безбар’єрності в різних життєвих сферах.
22 Грудня, 2021 р., 08:14
Уже за кілька днів на наших вулицях буде святкова метушня, а ринки переповняться ялинками різних розмірів та видів, головне, аби їх продаж був легальним.
21 Грудня, 2021 р., 20:30
Закарпатці продовжують щепитися проти COVID-19. Кожен охочий може імунізуватися у будь-якому Центрі/пункті вакцинації, що розташовані по всій області.
21 Грудня, 2021 р., 20:08
Упродовж всього року активно тривали роботи на маршруті М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино», котрий веде до українсько-угорського кордону і є стратегічно важливим для розвитку туристичного потенціалу краю.
21 Грудня, 2021 р., 17:28
У неділю перший закарпатець отримав додаткову дозу вакцини, а вчора – ще семеро. Про це повідомила Вікторія Тимчик, регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області.