29 Грудня, 2021 р., 14:03
У Закарпатті вже імунізують бустерною дозою вакцини. Про це повідомила регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області Вікторія Тимчик.
29 Грудня, 2021 р., 13:02
Разом із громадою, представниками виконавчої влади району та депутатським корпусом голова Закарпатської ОДА Віктор Микита на Тячівщині відкрив ще один модернізований заклад охорони здоров’я первинної ланки.
29 Грудня, 2021 р., 11:55
Сьогодні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита разом із громадою, представниками виконавчої влади району та депутатським корпусом відкрили сучасну амбулаторію загальної практики-сімейної медицини на Тячівщині.
29 Грудня, 2021 р., 10:29
Продовжуємо серію публікацій про тих, хто зробив вибір на користь власного здоров'я і життя, вакцинувавшись проти COVID-19.
28 Грудня, 2021 р., 19:12
У регіоні триває реалізація проєкту «Поводження з відходами – трансфер передового досвіду Підкарпатського воєводства Закарпаттю». Про це повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита.
28 Грудня, 2021 р., 18:27
Інфраструктурний проєкт «Мале карпатське коло» увійшов до державної стратегії розвитку та розбудови України до 2024 року. Про це під час масштабного форуму «Велике будівництво: дороги та мости» розповів Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.
28 Грудня, 2021 р., 16:56
У Закарпатті продовжується реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Відновлення дорожньої інфраструктури триває і зараз, допоки дозволяють погодні умови.
28 Грудня, 2021 р., 16:15
Сьогодні в обласному центрі відбулися урочистості з нагоди зустрічі військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, котрі повернулися у місце постійної дислокації після виконання бойових завдань на Сході країни.
28 Грудня, 2021 р., 16:13
Вакцинація кожної вікової групи є важливою, адже всі вразливі перед інфекцією.
28 Грудня, 2021 р., 13:21
Перша леді України Олена Зеленська підбила підсумки року у реалізації проектів, спрямованих на досягнення безбар'єрності в країні.