17 Березня, 2022 р., 17:48
Застосунок вже встановили понад 3,5 млн українців. Він оперативно повідомляє про початок та кінець повітряної тривоги у вашій області.
17 Березня, 2022 р., 14:09
Міністерство культури та інформаційної політики оголошує збір інформації щодо пошкоджень та руйнувань об’єктів культурної спадщини, вчинених російськими окупаційними військами на території України.
17 Березня, 2022 р., 13:49
11-річний хлопчик серед ночі прийшов до військових на Київщині, щоб записатись у добровольці і боронити країну від окупантів. Історією про відважного учня бориспільської 7-Ї школи поділився доброволець Олексій Ковтун на своїй сторінці в інстаграмі.
17 Березня, 2022 р., 11:52
Якщо ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинів проти цивільного населення, фіксуйте та надсилайте докази до Генеральної прокуратури!
17 Березня, 2022 р., 08:45
Відсьогодні щодня о 9:00 в ефірі усіх телеканалів впроваджується загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими українцями у війні з росією.
16 Березня, 2022 р., 22:21
Центр протидії дезінформації при РНБО України нагадує: 4 березня почала діяти Директива тимчасового захисту Європейського Союзу, яка гарантує негайний захист особам, що тікають від війни.
16 Березня, 2022 р., 22:19
Уряд ухвалив рішення на період воєнного стану надавати для людей інсулін безкоштовно. Вартість ліків повністю відшкодовуватиме держава.
16 Березня, 2022 р., 22:00
Область прийняла непростий виклик щодо створення гідних умов для переміщення підприємств та бізнесу з територій, де ведуться активні бойові дії.
16 Березня, 2022 р., 16:01
Станом на 15 березня поліцейські Закарпаття у співпраці з обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки вилучили для потреб ЗСУ 145 транспортних засобів.
16 Березня, 2022 р., 15:03
Українських спортсменів зазвичай вітають члени їхніх сімей та українські вболівальники. Однак через жорстоку війну Росії проти України паралімпійці сьогодні не змогли повернутися на Батьківщину.