02 Березня, 2022 р., 16:15
Дізнатися, де розміщене найближче укриття та перевірити стан підвалу Державна служба з надзвичайних ситуацій радить громадянам в першу чергу. Також додають: туди можна віднести запаси води та продуктів, аптечку, речі першої необхідності. Пропонуємо краянам ознайомитись із повним переліком захисних споруд, розміщених на території Хустського району.
02 Березня, 2022 р., 12:53
Сьогодні гуманітарна допомога з Угорщини прямує безпосередньо у «гарячі» точки та в міста, які постраждали від бомбардувань окупанта.
02 Березня, 2022 р., 11:39
За словами першого заступника голови Держмитслужби України Олександра Щуцького, гуманітарні вантажі Закарпатська область отримує за максимально спрощеною процедурою.
02 Березня, 2022 р., 11:38
Пенсії колишнім працівникам силових структур профінансовано на 100%
02 Березня, 2022 р., 11:37
Злагоджена спільна робота безпекового сектору Закарпаття, міжнародних партнерів та громади краю:
02 Березня, 2022 р., 09:55
Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький повідомив оперативну інформацію щодо ситуації на пунктах перетину в межах області станом на 9.00 2 березня:
01 Березня, 2022 р., 16:02
Зважаючи на те, що навантаження на операторів, які приймають дзвінки громадян, збільшилося в рази, потрібні додаткові руки.
01 Березня, 2022 р., 15:42
Закарпатська область отримала майже 18 тонн гуманітарного вантажу від Червоного Хреста Словаччини.