До «Гвардії наступу» вже подали 28 тисяч заявок, – Клименко

Дата: 11.03.2023 10:48

Фото без описуЗ лютого 28 тисяч добровольців подало заявки для участі в «Гвардії наступу» і на сьогодні практично всі підрозділи вже сформовані. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

«28 тисяч заявок від добровольців ми вже прийняли. В першу чергу заявки проходили через Центри надання адміністративних послуг та через відповідний сайт. Звичайно, не всі потрапляють в ці підрозділи, тому що достатньо жорсткий відбір. Навчання практично всіх підрозділів ми вже розпочали на полігонах нашої країни і там не всі витримують», – наголосив Клименко.

Він зауважив, що навчання триватимуть стільки, скільки буде необхідно, щоб отримати боєздатні підрозділи Нацгвардії, ДПСУ та Нацполіції, які всі зараз називаються «Гвардією наступу».

За його словами, підрозділи фактично сформовані.

«Підрозділи вже в основному здебільшого сформовані і на сьогодні ми набираємо вже додатково добровольців, щоб мати резерв на майбутнє», – додав Клименко.