24 Березня, 2022 р., 09:05
В Ужгороді зустріли 50 евакуйованих жінок та дітей рятувальників.
23 Березня, 2022 р., 13:12
На Закарпатті стартує пілотний проєкт щодо грошової підтримки переселенців. Його реалізує обласна військова адміністрація спільно з підрозділами з питань міграції ООН.
23 Березня, 2022 р., 13:09
Щороку навесні, коли надворі теплішає, мешканці сіл, власники приватних будинків активно спалюють суху минулорічну траву, не підозрюючи, якої великої шкоди завдають природі. Адже такі необдумані вчинки - справжнє лихо для звірів, птахів, комах та рослин.
23 Березня, 2022 р., 11:55
Хустська районна військова адміністрація повідомляє про відкриття спеціальних поточних рахунків для благодійної допомоги людям, які постраждали від  вторгнення російських військ на територію України: біженцям, пораненим, військовослужбовцям та територіальній обороні. Усі кошти та ресурси в ці нелегкі дні повинні бути направлені для того, щоб наблизити нас до перемоги!
22 Березня, 2022 р., 16:28
Закарпатець Анатолій Герей посів перше місце на міжнародному турнірі з фехтування на шпагах «Challenge Eugene Fillol 2022».
22 Березня, 2022 р., 16:24
На території Закарпаття фіксують інформаційні операції спецслужб РФ, які направлені на внутрішню дестабілізацію.
22 Березня, 2022 р., 14:23
1 157 дітей з інших куточків країни долучилися до навчального процесу у Закарпатській області.
22 Березня, 2022 р., 14:00
Міністр соціальної політики України, повідомила Марина Лазебна що Мінсоцполітики створило платформу єДопомога, яка забезпечує оперативний збір заявок з усіх регіонів України щодо потреб в гуманітарній допомозі, а також ефективний та адресний розподіл допомоги.
21 Березня, 2022 р., 16:19
На Закарпатті в межах контррозвідувальних та контрдиверсійних заходів знешкодили групу осіб, котра готувалася до вчинення злочинів на території України.