Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут оголосив про початок вступної кампанії

Дата: 14.03.2023 20:10

Фото без описуТриває набір на навчання до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (м. Полтава) серед випускників ліцеїв, закладів загальної середньої освіти і професійно-технічних училищ.

У 2023 році вступ на навчання цивільної молоді здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або лише вступних іспитів безпосередньо в коледжі (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: українська мова та математика, на вибір фізика або історія України).

Юнаки та дівчата можуть отримати спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти «Фаховий молодший бакалавр», освітньо-професійними програмами (спеціальностями): спеціальність 122 – Комп'ютерні науки, спеціалізація – Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки; спеціальність 172 – Телекомунікації та радіотехніка, спеціалізація – Експлуатація та ремонт військових засобів зв'язку.

Термін навчання в коледжі становить 3 роки.

Додаткову інформацію і правила прийому можна завантажити та ознайомитися за посиланням.

Замовити зворотний дзвінок, подивитися відео та презентацію можна в телеграм-боті @VKSS_VITI_BOT.