09 Березня, 2022 р., 14:07
Сьогодні в ректораті УжНУ голова обласної військової адміністрації Віктор Микита провів робочу зустріч із представниками бізнесу Закарпаття, де обговорили проблемні питання їхньої діяльності.
09 Березня, 2022 р., 11:50
За 5 днів роботи логістичного хабу на базі заводу «Єврокар» у «гарячі» точки України транспортували 60 вагонів гуманітарної допомоги. Це близько 3,6 тисячі тонн, зауважує перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
09 Березня, 2022 р., 11:43
Національний банк і надалі поступово послаблює та уточнює перелік обмежень на валютному ринку, що були запроваджені для забезпечення надійного та стабільного функціонування фінансової системи країни у зв'язку із введенням воєнного стану.
09 Березня, 2022 р., 11:05
Сьогодні вся Україна та наша діаспора у різних куточках світу відзначає 208-у річницю з дня народження Тараса Шевченка.
09 Березня, 2022 р., 10:32
Закарпаття отримало 10 вантажівок гуманітарної допомоги для підтримки регіонів, у яких зараз надзвичайно важка ситуація. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита.
09 Березня, 2022 р., 10:27
До України їде посланець Папи Франциска Кардинал Краєвський, щоб принести допомогу і благословення
09 Березня, 2022 р., 10:23
В Україну повертаються потяги у напрямку Словаччини. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
09 Березня, 2022 р., 10:07
14-й день нашої боротьби, яка наближає Перемогу України. А ще – день народження Тараса Шевченка.
04 Березня, 2022 р., 11:50
На державному рівні відкоригували транспортування гуманітарного вантажу, яке відтепер регламентується відповідною постановою. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
04 Березня, 2022 р., 10:20
Закарпатська обласна військова адміністрація відкрила спеціальні поточні рахунки для благодійної допомоги.