26 Березня, 2022 р., 13:39
Щодня на захисті України!
26 Березня, 2022 р., 11:37
З глибоким сумом повідомляємо, що вчора попрощалися зі ще одним воїном із Хустщини - Іваном Палюхом, який загинув у боях за Батьківщину.
25 Березня, 2022 р., 14:05
Закарпатська обласна військова адміністрація у співпраці з УВКБ ООН, Агентством ООН у справах біженців розпочали програму грошової допомоги переселенцям.
25 Березня, 2022 р., 09:03
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята!
25 Березня, 2022 р., 08:10
Єдва висловлювання у нашій війні, які вже стали девізами. Одне з них – «Доброго вечора, ми з України».
24 Березня, 2022 р., 15:38
Усі центри надання адміністративних послуг області переформатували в пункти допомоги вимушено переміщеним особам. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан.
24 Березня, 2022 р., 15:35
Сьогодні голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита повідомив, що СБУ успішно провела спецоперацію з блокування діяльності розгалуженої мережі ботоферм, які працювали на країну-агресора.
24 Березня, 2022 р., 13:07
Ангелів-охоронців для наших військових разом із дітьми виготовляє закарпатка Тетяна Кречко, художня керівниця Центру культури і дозвілля Перечинської ТГ та творчої майстерні «Скриня».
24 Березня, 2022 р., 13:03
Завдяки роботі обласної військової адміністрації та окремим підприємцям Закарпаття у короткий термін придбали 12 броньованих мікроавтобусів для проведення особливо важливих операцій.