«Гвардія наступу»: як стати добровольцем у лавах штурмової бригади

Дата: 13.03.2023 10:52

В Україні триває запис до восьми бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

Сформували бригади при Міністерстві внутрішніх справ України. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Кожна з них формується із залученням чинних військових та поліцейських, які мають досвід у боях із 2014 року.

Долучаючись до «Гвардії Наступу», новобранці стають частиною однієї з бригад на вибір, відповідно до своїх поглядів.

Вони отримають:

• стабільну високу оплату з додатковими винагородами;
  • безоплатну меддопомогу, страхування та інші соціальні гарантії;
  • досвід та професію. Новобранців навчатимуть висококваліфіковані інструктори.

Як долучитися до «Гвардії наступу»?

• зверніться до одного зі ЦНАПів або заповніть анкету на сайті storm.mvs.gov.ua;
  • оберіть бригаду, до якої хочете долучитись
  • надайте необхідний перелік документів
  • пройдіть тестування та готуйтеся захищати Україну.

Орієнтовний перелік документів, необхідних для вступу в бригади:

• паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, документи про освіту;
  • трудова книжка, військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці;
  • витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;
  • дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

Додаткову консультацію щодо вступу до бригад можна отримати за номером гарячої лінії – 0 800 10 00 20.