19 Травня, 2022 р., 07:19
Закарпаття отримало 72 набори дидактичних матеріалів від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та благодійної організації «БФ "ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ"».
18 Травня, 2022 р., 21:14
В області близько 3,5 тисячі власників житла, котрі безоплатно розмістили в себе переселенців, отримають компенсації від держави за квітень. Про це інформує заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський.
18 Травня, 2022 р., 12:40
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв геноциду кримських татар.
18 Травня, 2022 р., 11:03
Два ужгородські заклади охорони здоров’я отримали санітарні автомобілі швидкої медичної допомоги. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
18 Травня, 2022 р., 09:38
Мужність, патріотизм, бажання та вміння захистити свою землю – це те, що об’єднує воїнів-резервістів, професійне свято яких відзначаємо сьогодні, 18 травня.
18 Травня, 2022 р., 09:08
Десять громад області стануть партнерами Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).
18 Травня, 2022 р., 09:06
Міністерство освіти і науки України інформує, що учасникам бойових дій та їхнім дітям надається державна цільова підтримка для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.
18 Травня, 2022 р., 09:01
У Закарпатській ОВА відбулося засідання комісії щодо питань моніторингу довкілля в галузі охорони і управління якістю атмосферного повітря області. На ньому учасники узгодили План здійснення моніторингу ґрунтів у 2022 році та пріоритетні завдання на наступний рік. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
18 Травня, 2022 р., 08:02
43 медики, які через воєнні дії покинули свої домівки, тепер живуть і працюють на Закарпатті.
17 Травня, 2022 р., 20:03
Очільник області Віктор Микита взяв участь у навчаннях спеціальної авіаційної групи HSQ ДСНС України, які тривають у межах зони тероборони на Закарпатті.