Сьогодні в Хусті відбулося відкриття оновленого районного управління поліції

Дата: 16.06.2023 14:29

Фото без описуТут у межах проєкту провели ремонт будівлі, внутрішніх приміщень для особового складу, техблоку тощо. Сучасні технології та зручні робочі місця для правоохоронців – це європейські стандарти, до яких ми прагнемо.

Кошти на оновлення виділили з державного бюджету, співфінансування забезпечила територіальна громада.

Хустська ТГ – одна з найбільших у регіоні, тож ефективна робота з підтримання громадського порядку, запобігання, виявлення й припинення злочинів є надважливою для забезпечення всіх напрямків життєдіяльності.

Дякуємо Закарпатській ОВА, команді МВС та ГУНП в Закарпатській області, Хустській громаді за ініціативу, підтримку й реалізацію проєкту з оновлення районного управління поліції.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису