09 Липня, 2022 р., 10:48
Під час візиту до Австрії очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита разом із головою Уряду землі Бургенланд Гансом Петером Доскоцілом та його командою обговорили поточні питання двосторонньої співпраці між регіонами.
09 Липня, 2022 р., 10:47
Робота на міжнародних майданчиках щодо закріплення позицій України потрібна на усіх рівнях, зокрема і на рівні регіонів-партнерів. Про це йдеться у дописі голови Закарпатської ОВА Віктора Микити у фейсбуці.
08 Липня, 2022 р., 19:10
У селі Кам’яниця в Ужгородському районі відкрили відділення денного центру соціально-психологічної допомоги сім'ям та особам, постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
08 Липня, 2022 р., 19:09
Після нашої перемоги доведеться відновлювати не лише комунікації, дороги, будівлі, а й реабілітувати людей.
08 Липня, 2022 р., 19:08
Подати заявку можна онлайн на сайті єДопомога, незалежно від того, чи є люди ВПО, чи вони залишились на окупованих та на нещодавно деокупованих територіях, а також в громадах, що знаходяться в зоні бойових дій.
08 Липня, 2022 р., 16:44
У щоденній австрійській газеті сьогодні повідомляли про візит української делегації та виступ голови Закарпатської ОВА Віктора Микити перед парламентом Бургенланду.
08 Липня, 2022 р., 14:42
Після повномасштабного вторгнення в Україну прибули співробітники міжнародної організації «Лікарі без кордонів». Уже понад 4 місяці медики-добровольці з різних куточків світу допомагають, надають медичні послуги та консультації людям, які постраждали від війни.
08 Липня, 2022 р., 10:22
Усе, що потрібно для керування транспортом, — на Гіді.
08 Липня, 2022 р., 09:09
На базі Центру патології серця та судин у районній лікарні м. Мукачево вже працює ангіограф. Його для закладу закупило Міністерство охорони здоров’я.
07 Липня, 2022 р., 14:10
Сьогодні керівництво Закарпаття з робочою поїздкою перебуває в Австрії.