10 Серпня, 2022 р., 15:03
Евакуація з місць ведення бойових дій продовжується. Стосується це, зокрема, й Донецької області.
10 Серпня, 2022 р., 14:50
Сьогодні Уряд Угорщини передав Закарпаттю 6 тисяч доз вакцини проти туберкульозу (БЦЖ). Про це повідомив очільник краю Віктор Микита.
10 Серпня, 2022 р., 12:27
Дізнайся про трудові й соціальні гарантії для вагітних жінок та працівників з дітьми!
10 Серпня, 2022 р., 12:24
Для багатьох українців, які евакуювалися до інших міст країни, постало гостре питання: як знайти роботу на новому місці. Тому зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»
10 Серпня, 2022 р., 12:18
В обласному центрі Закарпаття запрацювала благодійна виставка-продаж «Мистецтво перемоги».
09 Серпня, 2022 р., 17:12
Відсьогодні в Ужгороді запрацював літній простір для дітей та молоді «Спільно Кемп». Про це повідомив голова Закаратської ОВА Віктор Микита.
09 Серпня, 2022 р., 12:22
Спекотне і посушливе літо далося взнаки: маємо аномальні наслідки, серед яких численні пожежі в екосистемах та серйозне зменшення рівня води у водоймах Закарпаття. На цьому наголосив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
08 Серпня, 2022 р., 15:52
Сьогодні, 8 серпня, під керівництвом голови Хустської районної військової адміністрації Віктора Сабадоша, відбулася чергова робоча нарада щодо забезпечення своєчасної підготовки господарського комплексу Хустського району до осінньо-зимового періоду 2022 – 2023 років.
08 Серпня, 2022 р., 15:50
Сьогодні Закарпатська ОВА відправила на довготривале проживання до Польщі 40 вимушено переміщених осіб з Донеччини, Луганщини, Херсонщини та інших регіонів. Реалізувати це вдалося у межах співпраці з ADRA в Україні та Польщі, інформує заступник очільника області Петро Добромільський.
08 Серпня, 2022 р., 14:18
Національний банк України з 6 серпня 2022 року спрощує низку обмежень для підтримки діяльності волонтерів та бізнесу.