04 Серпня, 2022 р., 07:56
Сучасний рятувальний човен Magnum та спецобладнання для проведення невідкладних робіт на воді Закарпаття передало працівникам ГУ ДСНС в Одеській області.
03 Серпня, 2022 р., 18:06
В Ужгороді триває шестиденний інтенсив для дітей, які хочуть ближче познайомитися з ІТ-сферою. Про роботу першої Літньої школи інформатики на Закарпатті розповів очільник ОВА Віктор Микита.
03 Серпня, 2022 р., 17:57
Уряд зробив перший, але дуже важливий крок до реалізації ініціативи Президента Володимира Зеленського — програми доступної іпотеки для українських родин. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
03 Серпня, 2022 р., 15:04
Під час зустрічі з представниками бізнесу та роботодавцями голова Закарпатської ОВА Віктор Микита нагадав про пакет державної підтримки, який ініціював Президент Володимир Зеленський для стимулювання роботи підприємців в умовах воєнного стану.
03 Серпня, 2022 р., 11:11
Відтепер можна обрати автошколу, прослухати теоретичний курс лекцій та отримати в автошколі свідоцтво про проходження теоретичної підготовки, яке чинне 1 рік. Водночас внутрішній іспит скасовується.
02 Серпня, 2022 р., 16:07
Сьогодні в Ужгороді керівництво Закарпатської ОВА провело зустріч із представниками бізнесу й працедавцями області.
02 Серпня, 2022 р., 16:05
Тепер через портал Дія можна замовити виготовлення дублікатів документів, що видають відділи державної реєстрації актів цивільного стану, а саме:
02 Серпня, 2022 р., 09:03
Закарпатські управлінці й рятувальники напередодні початку навчального року дбають про облаштування укриттів відповідно до вимог, медики – про безпечне середовище у дитячих колективах.
01 Серпня, 2022 р., 16:00
Сьогодні в Ужгороді запрацювала Літня школа інформатики. Це спільний пілотний проєкт ОВА, Ужгородського національного університету та Закарпатського ІТ-кластера.
01 Серпня, 2022 р., 13:56
Національний банк України ініціював проведення благодійної акції «Смілива гривня». Протягом наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.