07 Липня, 2022 р., 09:51
Закарпатська ОВА та Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця розширюють напрямки співпраці. Зокрема, мова про закупівлю необхідного медичного обладнання та допомогу з облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб.
07 Липня, 2022 р., 09:50
Питання власної безпеки та здоров’я залишаються пріоритетними. На Закарпатті медики продовжують імунізувати від коронавірусу краян і вимушених переселенців.
06 Липня, 2022 р., 19:54
06 Липня, 2022 р., 17:49
Сьогодні на Закарпаття прибула гуманітарна допомога від Національного олімпійського комітету України.
06 Липня, 2022 р., 12:44
На Закарпатті за ініціативи Міністра довкілля і захисту природних ресурсів Руслана Стрільця з робочим візитом перебувають перша заступниця голови Держводагентства України Наталія Латиш та фахівець із планування протипаводкових заходів Сергій Тертичний. Про це повідомив перший заступник очільника ОВА Мирослав Білецький.
05 Липня, 2022 р., 16:49
Реконструкцію Обласного центру нейрохірургії та неврології в Ужгороді таки завершать.
05 Липня, 2022 р., 13:52
Днями на Закарпаття прибули 9 вантажівок із гуманітарною допомогою від однієї з ланок ООН – Всесвітньої продовольчої програми (United Nations World Food Programme). Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
05 Липня, 2022 р., 11:17
Сьогодні заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан передав місцевим благодійним організаціям сучасні моноблоки.
05 Липня, 2022 р., 10:15
Понад 40 млн доларів іноземні партнери спрямували для більш ніж 200 тисяч вимушених переселенців, які знайшли прихисток на Закарпатті.