Ставайте спеціалістом у сфері digital-маркетингу. Новий серіал від Google та Дія.Освіта

Дата: 08.09.2023 15:33

Постійно помічаєте вакансії SMM-ника, таргетолога, SЕО-спеціаліста, але не знаєте, які навички необхідні, щоб почати працювати? Більшість брендів купує рекламу в інтернеті, розвиває соцмережі та продає товари-онлайн.

Ставайте частиною digital-маркетингу, розвивайте корисні навички та знаходьте нову професію за допомогою серіалу від Дія.Освіта та Google.

Курс містить 100+ серій, вони стосуються різних сфер digital-маркетингу — від СММ до принципів керування командою. У серіалі ви знайдете те, що зацікавить саме вас.

Освітній курс підійде як тим, хто вже працює у digital-маркетингу, так і тим, хто лише починає свій шлях. На курсі дізнаєтеся про:

Способи таргетингу

Що таке графічна реклами

Що таке SЕО і чому це важливо

Для чого потрібна вебаналітика

UX вебсайтів

Розвивайте ці та інші навички за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-marketing-manager