17 Січня, 2023 р., 14:53
Після 17-річної перерви Закарпаття нарешті відновило пасажирське залізничне сполучення з Румунією. Сьогодні з Рахова до Валя-Вішеулуй вирушив перший поїзд. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
16 Січня, 2023 р., 14:51
Для українців, які були вимушені виїхати за кордон, створили застосунок «Подія». Через нього можна отримати психологічну та юридичну допомогу, дізнатися про гуртки для дітей, проведення зустрічей, конференцій тощо.
15 Січня, 2023 р., 18:49
У разі зникнення мобільного зв’язку українці можуть переключитися на мережу інших операторів. Як скористатися національним роумінгом – інструкція від Мінцифри
15 Січня, 2023 р., 14:49
Українці, які через війну опинилися в країнах Європи, можуть отримати фахову психологічну допомогу на спеціалізованих гарячих лініях Міжнародної організації з міграції.
13 Січня, 2023 р., 10:39
На Закарпатті відкриють гастрономічну школу. Її діяльність буде спрямована на те, щоб зберегти унікальні народні звичаї, кулінарію та передати нащадкам гастрономічні традиції краю. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту культури ОВА Євген Тищук.
11 Січня, 2023 р., 18:19
На Закарпаття прибули 147 дітей із Тягинської громади Херсонщини. На залізничному вокзалі в Мукачеві їх зустрів заступник голови ОВА Петро Добромільський. Юні українці в супроводі групи вчителів і батьків приїхали в наш регіон на зимові канікули, щоб відпочити та оздоровитися.
10 Січня, 2023 р., 17:47
У зв’язку з приєднанням Фонду соціального страхування України до Пенсійного фонду України уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування наразі є Пенсійний фонд України.
10 Січня, 2023 р., 17:40
З 1 січня 2023 р. Пенсійний фонд України є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві.
10 Січня, 2023 р., 14:39
Понад 1300 гаджетів отримали закарпатські освітяни протягом 2022 року. Про це повідомила Мар’яна Марусинець, директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА.
10 Січня, 2023 р., 14:02
ТСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ