Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України

04 Жовтня, 2018 р., 13:50
У рамках робочої поїздки до селища Вишково Хустського району голова районної державної адміністрації Назарій Павлій оглянув приміщення амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги, яке цього року планують капітально відремонтувати.
03 Жовтня, 2018 р., 14:07
Президент Всесвітньої боксерської ради Маурісіо Сулейман, передаючи пояс зазначив: «Для нас це особлива подія і знак величі того, що Україна тепер з’явиться на логотипі поясу WBC». «І відтепер цей логотип з українським прапором буде на цьому поясі назавжди», – також наголосив Маурісіо Сулейман.
02 Жовтня, 2018 р., 15:17
Шановні мешканці району, Хустська районна державна адміністрація надає інформацію про лікарів, з якими можна укласти Декларацію з надання первинної медичної допомоги.
01 Жовтня, 2018 р., 15:30
У малій залі районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації пілотним проектом з розвитку сільського зеленого туризму Хустського району.
30 Вересня, 2018 р., 15:25
У великому залі Хустської районної ради відбулося третє засідання одинадцятої сесії Хустської районної ради 7 скликання під головуванням голови ради Юрія Іванчо та за участі голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Павлія, керівників відділів та управлінь райдержадміністрації, представників правоохоронних органів, сільських та селищного голів, громадських активістів. Порядок денний третього засідання 11 сесії включав 12 питань: бюджетні питання, затвердження та внесення змін до декількох районних програм, питання, що стосуються майна та інші.
27 Вересня, 2018 р., 14:38
ДП «Хустське ЛДГ» доводить до відома населення, що ціна дров паливних на франко - верхньому складі становить 450,00 гри з ПДВ за 1 м3, дров колотих 1 350,00 гри з ПДВ за 1 м^ (в обмеженій кількості).
27 Вересня, 2018 р., 10:52
3 жовтня 2018 року на Хустській та Тячівській ланках територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області пройдуть навчання щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Теребле-Ріцькій ГЕС.
27 Вересня, 2018 р., 10:41
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті кожної дитини, адже саме в цьому віці формується особистість, творчий потенціал та спосіб мислення.
27 Вересня, 2018 р., 10:40
У сучасному світі туристична галузь є однією з найбільш потужних та динамічних галузей економіки, адже туризм сприяє розвитку таких галузей, як транспорт, зв’язок, торгівля, будівництво, сільське господарство, виробництво товарів народного споживання тощо.
27 Вересня, 2018 р., 09:39
Вітаю з великим святом світла та радості душі – Воздвиження Хреста Господнього або, як ще називають, Воздвиження Чесного Христа Животворящого.