16 Вересня, 2021 р., 20:58
На Закарпатті продовжується ремонт дорожнього полотна та інженерних споруд автомобільного шляху міжнародного значення М-25 Соломоново — Чоп — Велика Добронь — Косино (пункт контролю) — Яноші між селами Велика Добронь та Батьово Ужгородського району. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
16 Вересня, 2021 р., 19:08
Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка інформує, що в області продовжують відновлювати маршрут територіального значення Т-07-12 Перечин – Свалява.
16 Вересня, 2021 р., 19:03
Як повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на маршруті Т-07-37 Хуст – Шаян – Буштино тривають ремонтні роботи.
16 Вересня, 2021 р., 19:02
Паралельно зі зростанням захворюваності на COVID-19 з’явилася ще одна серйозна проблема – продажкупівля підроблених міжнародних свідоцтв про вакцинацію. Про це інформує перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
16 Вересня, 2021 р., 16:01
Сьогодні голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков разом із Крістіною Квін, тимчасовою повіреною у справах США, керівником із розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Мстиславом Баніком та головою Закарпатської обласної ради Олексієм Петровим відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді.
16 Вересня, 2021 р., 15:59
Між селами Мужієво і Бене Берегівського району на маршруті міжнародного значення М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня вже зовсім скоро з’явиться нове якісне покриття. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
16 Вересня, 2021 р., 14:42
Протягом 15–16 вересня 2021 р. на Закарпатті з робочим візитом перебуває Комітет Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу та Консультативна місія ЄС в Україні (КМЄС).
16 Вересня, 2021 р., 11:38
   Уже майже 20 тисяч електронних листків непрацездатності прийнято Фондом соціального страхування України до оплати, а перші з них вже було профінансовано. Як і в разі паперових, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до ФССУ заяву-розрахунок – саме від дати її отримання залежить дата фінансування матеріального забезпечення.
16 Вересня, 2021 р., 10:44
Рубіж перших 100 тисяч повністю вакцинованих від коронавірусної інфекції мешканців Закарпаття вдалося перетнути минулої доби. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
16 Вересня, 2021 р., 10:41
На Закарпатті не підвищуватимуть тарифи для населення під час опалювального сезону.