08 Вересня, 2021 р., 20:47
Неодноразово керівництво облдержадміністрації спілкувалося з освітянами, очільниками громад та керівниками місцевих органів управлінь освітою щодо перебігу вакцинальної кампанії та імунізації педагогів проти коронавірусу на Закарпатті.
08 Вересня, 2021 р., 20:37
Як повідомив на своїй Facebook-сторінці голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, абсолютне лідерство у президентському рейтингу - у Володимира Зеленського: майже 32% проти 13% у найближчого опонента.
08 Вересня, 2021 р., 20:31
Співпраця територіальних громад, зокрема й на міжрегіональному рівні, – один із пріоритетних напрямків роботи керівництва ОДА.
08 Вересня, 2021 р., 13:24
Відновлення дорожніх артерій краю триває, зокрема активно роботи проводять на Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів.
08 Вересня, 2021 р., 10:59
Невдовзі на Тячівщині запрацює новий дошкільний навчальний заклад. Про це повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.
07 Вересня, 2021 р., 19:31
На автошляху Р-21 Долина – Хуст активно тривають ремонтні роботи. Про це інформує заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка,
07 Вересня, 2021 р., 17:29
Як повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, в області активно працюють над відновленням дорожніх артерій, зокрема, зараз ремонтують автошлях М-25 «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші.
07 Вересня, 2021 р., 14:54
Продовжуємо нашу рубрику знайомств із людьми, що завжди на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією.
07 Вересня, 2021 р., 14:15
Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков спільно із заступником очільника області Іштваном Петрушкою ознайомилися з оригінальним рукописом Королевського Євангелія 1401 року.