3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 14:49

Фото без описуЩороку, 3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю. Це день людей, які проявляють виняткову витримку й непохитну віру в життя.

Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації людей з інвалідністю, гарантування доступу до якісної освіти і робочих місць, посилення уваги до захисту їхньої гідності, прав і благополуччя - є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

У цей день ми хочемо сказати, що пишаємось силою духу, міццю та мотивацією кожного, кого в будь-якій мірі торкнулась тема інвалідності. Ви робите наше суспільство добрішим та толерантнішим.

Бажаємо нашим краянам здоров’я, добробуту, оптимізму, втілення в реальність планів та задумів. Нехай ваші серця наповнюються теплом і впевненістю в завтрашньому дні.