21 Вересня, 2021 р., 13:36
Сьогодні на базі Берегівської райдержадміністрації заступник голови Закарпатської ОДА й очільник обласної призовної комісії Ігор Шинкарюк провів інструктивно-методичні збори з посадовими особами, які відповідають за підготовку та здійснення заходів щодо призову громадян на строкову військову службу.
21 Вересня, 2021 р., 09:59
Вчора очільник області Анатолій Полосков провів робочу зустріч із Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонc, яка вперше перебуває з візитом на Закарпатті.
20 Вересня, 2021 р., 17:50
Понад 103 тисячі закарпатців захистили себе від важкого перебігу та негативних наслідків, котрі може викликати коронавірус. Ще майже 160 тисяч щеплені однією дозою вакцини проти COVID-19, повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
20 Вересня, 2021 р., 15:38
Як повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, продовжуються роботи з відновлення маршруту національного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів.
20 Вересня, 2021 р., 14:04
За останні три місяці 98.1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані. Про це повідомив заступник міністра — головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін.
20 Вересня, 2021 р., 14:01
У вівторок відбудеться засідання Державної комісії ТЕБ та НС, яка розгляне встановлення жовтого епідемічного рівня по всій території України з 22 вересня. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.
19 Вересня, 2021 р., 15:31
З нагоди Дня рятівника Президент України Володимир Зеленський відзначив лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року». Це непересічні особистості, які проявили мужність і героїзм під час порятунку людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха.
19 Вересня, 2021 р., 13:27
На автошляху територіального значення Т-07-12 Перечин – Свалява відновлюють дорожнє покриття, ремонтують мости та зводять підпірні стінки. Про це інформує заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка.
19 Вересня, 2021 р., 09:59
   Традиційно в третю неділю вересня Ви відзначаєте своє професійне свято – День працівника лісу.