08 Вересня, 2021 р., 13:24
Відновлення дорожніх артерій краю триває, зокрема активно роботи проводять на Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів.
08 Вересня, 2021 р., 10:59
Невдовзі на Тячівщині запрацює новий дошкільний навчальний заклад. Про це повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.
07 Вересня, 2021 р., 19:31
На автошляху Р-21 Долина – Хуст активно тривають ремонтні роботи. Про це інформує заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка,
07 Вересня, 2021 р., 17:29
Як повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, в області активно працюють над відновленням дорожніх артерій, зокрема, зараз ремонтують автошлях М-25 «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші.
07 Вересня, 2021 р., 14:54
Продовжуємо нашу рубрику знайомств із людьми, що завжди на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією.
07 Вересня, 2021 р., 14:15
Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков спільно із заступником очільника області Іштваном Петрушкою ознайомилися з оригінальним рукописом Королевського Євангелія 1401 року.
07 Вересня, 2021 р., 08:58
Як повідомив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, в області спортивних локацій з якісними умовами для залучення дітей і дорослих до активного й здорового способу життя має бути більше.
06 Вересня, 2021 р., 13:24
Як повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, маршрут Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів є однією з основних транспортних артерій нашого краю. Дорога проходить через кілька районних центрів Закарпаття та дві області: Івано-Франківську і Львівську.
06 Вересня, 2021 р., 13:22
        Хустська ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області повідомляє, що 21.07.2021 року набрав чинності Закон України від 15 червня 2021 року  №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».
06 Вересня, 2021 р., 10:33
 Шостого вересня в Україні відзначають День адміністратора Центрів надання адміністративних послуг. Чимало мешканців нашого району звертаються саме до працівників ЦНАПу, де отримують не тільки якісні послуги, а й привітне ставлення. У цей знаковий день зичу всім причетним невичерпної енергії, натхнення, професійного росту, радості від життя  та удачі.