До кінця року ремонтні роботи планують завершити в Обласному клінічному центрі нейрохірургії та неврології

Дата: 17.12.2021 16:36

Фото без описуРеконструкція Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології в Ужгороді тривала понад 12 років.

Через нестачу фінансування роботи у 2016 р. зупинилися.

Цьогоріч передбачили додаткові кошти і в жовтні ремонт тут продовжили. А вже зараз роботи в лікарні на завершальному етапі. Про це інформує голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

За його словами, в оновленому закладі охорони здоров'я буде модернізоване обладнання, котре дозволить швидше діагностувати хвороби, якісніше лікувати пацієнтів з гострими порушеннями мозкового кровообігу, черепно-мозковими травмами тощо.

«Амбітний проєкт, що реалізується у межах програми Глави держави Володимира Зеленського "Велике будівництво", плануємо завершити до кінця 2021 року», — додав очільник краю.