23 Серпня, 2022 р., 10:11
День Державного прапора Президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистій церемонії підняття синьо-жовтого стяга.
22 Серпня, 2022 р., 18:05
«Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль CMIFF» за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (ФЗТ) оголошує фотоконкурс «Природа зцілює».
22 Серпня, 2022 р., 13:25
Вакцину для профілактики COVID-19 Janssen доставили на Закарпаття. 2000 доз вже розподілили у заклади охорони здоров’я області. Препарати готові до використання, повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
21 Серпня, 2022 р., 12:23
Внутрішньо переміщені особи, які подавали заяви через Дію до 30 квітня 2022 року, але не отримали допомогу, зможуть додатково звернутися із заявою до органу соцзахисту населення. Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні Уряду.
20 Серпня, 2022 р., 18:09
Фахівці Служби освітнього омбудсмена за співпраці з УЦОЯО провели моніторинг дотримання прав учасників освітнього процесу під час основної сесії Національного мультипредметного тесту в різних регіонах.
19 Серпня, 2022 р., 17:26
Закарпаття стане майданчиком для впровадження пілотного проєкту реформування місцевих загальних судів. Про це повідомив очільник ОВА Віктор Микита за результатами зустрічі з головою Верховного Суду України Всеволодом Князєвим та народними депутатами з профільного комітету.
19 Серпня, 2022 р., 00:46
Головною метою Конкурсу «Код нації» є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів україномовного контенту.
18 Серпня, 2022 р., 22:31
Голова ОВА Віктор Микита провів робочу зустріч з Алексом Ровтом, Почесним консулом України в угорському Сегеді, підприємцем і меценатом закарпатського походження.
18 Серпня, 2022 р., 18:03
Вобласному центрі Закарпаття стартував національний тур «Кіно заради Перемоги!» на підтримку захисників та вимушено переміщених осіб.
18 Серпня, 2022 р., 16:32
Днями у восьми центрах надання адмінпослуг Закарпаття встановили електронні черги.