26 Лютого, 2024 р., 10:53
Саме цього дня 2014 року під стінами кримського парламенту відбувся масштабний мітинг на підтримку територіальної цілісності України.
24 Лютого, 2024 р., 13:00
Результати опитування молоді Закарпаття презентували у вигляді посібника. Видання містить інформацію про актуальні можливості та потреби молодих людей для повноцінного розвитку й самореалізації в нашому регіоні.
24 Лютого, 2024 р., 10:30
Мінцифри працює над упровадженням еАкцизу. Українці зможуть самостійно перевіряти легальність продукції ще до купівлі для захисту від підробок.
24 Лютого, 2024 р., 10:21
Друга річниця повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. 731 день неймовірного опору, сили, незламності та єдності нашого народу.
24 Лютого, 2024 р., 09:23
На Закарпатті прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, опікуни та усиновлювачі можуть отримати фінансову підтримку від благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка Україна».

23 Лютого, 2024 р., 12:30
Оголошення про проведення І етапу відбору та відкритого захисту конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для виконання (реалізації) котрих надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2024 році
21 Лютого, 2024 р., 10:53
До 25% випадків раку викликають віруси гепатитів і папіломи людини.

21 Лютого, 2024 р., 10:32
Відповідно до заходів щодо реалізації Програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2024–2026 роки департамент стратегічних комунікацій, національностей та релігій ОВА розпочинає прийом пропозицій на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету.
21 Лютого, 2024 р., 09:12
Ну що б, здавалося, слова…
20 Лютого, 2024 р., 15:04
Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України.