18 Липня, 2024 р., 11:25
Поганих людей часто не турбує те, чи вони погані. А добрі люди часто сумніваються в собі. Занотували, чому не треба це робити .
17 Липня, 2024 р., 16:07
 Яким критеріям потрібно відповідати, щоб отримати такий статус, та який подальший алгоритм бронювання, говоритимуть у межах «Діалогу влади і бізнесу».
17 Липня, 2024 р., 13:20
Часом ми настільки боїмося сказати щось не так, що взагалі уникаємо розмови . Але ж словом також можна дати найцінніше — розуміння, підтримку, любов. Як говорити й бути слухачем для тих, хто має бойовий досвід — ветеранів та ветеранок?
16 Липня, 2024 р., 15:17
Офіцери СОБ будуть забезпечувати правопорядок та охороняти безпеку дітей у закладах середньої освіти, а також виконуватимуть наставницьку і просвітницьку функції.
15 Липня, 2024 р., 17:00
Під час заходу учасники зможуть поставити будь-які питання щодо участі у відборі та отримати розʼяснення стосовно заповнення конкурсної заявки.
15 Липня, 2024 р., 11:11
15 липня українці відзначають День Української Державності.
14 Липня, 2024 р., 17:00
14 липня 2024 року, у центральній частині міста Хуст відбулося урочисте відкриття Алеї пам’яті Героїв  Хустської громади, де відтепер увіковіченні імена місцевих воїнів, які віддали своє життя заради майбутнього кожного з нас.
11 Липня, 2024 р., 11:58
Мільйони українців, які вимушено виїхали за кордон, зможуть і надалі спілкуватися з близькими в Європі за доступними тарифами — до липня 2025 року. Спільну заяву з європейськими операторами продовжили ще на рік. Продовження угоди підписали 22 європейські та 7 українських операторів (3Mob, Data Group, Kyivstar, Lifecell, Ukrtelecom, Vega, Vodafone Ukraine).

10 Липня, 2024 р., 13:27
Хустська районна військова адміністрація  шукає у свою команду наступних кандидатів:
09 Липня, 2024 р., 15:38
Захід, присвячений відзначенню Міжнародного дня молоді, відбудеться протягом 10–12 серпня у столиці та Київській області.