28 Березня, 2024 р., 16:12
Очільник області Віктор Микита провів онлайн-зустріч із представниками компанії McDonald’s в Україні.
28 Березня, 2024 р., 13:15
Сьогодні очільник краю Віктор Микита разом із представниками RegioJet та АТ «Укрзалізниця» у Чопі запустили прямі щоденні залізничні й автобусні рейси за маршрутом Чоп – Прага – Чоп.
25 Березня, 2024 р., 13:25
Усі військовослужбовці мають право на безоплатну правничу допомогу з питань, пов'язаних зі службою чи іншими життєвими ситуаціями. Можна отримати правову інформацію, роз’яснення та консультації юристів.

25 Березня, 2024 р., 11:50
Уряд ухвалив зміни до нормативно-правової бази, які допоможуть дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, менше чекати на свої нові родини.

25 Березня, 2024 р., 11:32
25 Березня, 2024 р., 10:55
Очільник Закарпаття Віктор Микита передав спецпризначенцю ЦСО «А» Служби безпеки України ключі від нової квартири в Ужгороді.
24 Березня, 2024 р., 16:20
Одним із ключових аспектів є навчання працівників ОВА й органів місцевого самоврядування, відповідальних за подальше наповнення та адміністрування платформи.
24 Березня, 2024 р., 15:59
На Закарпатті мобільні бригади продовжують вакцинувати ромських дітей проти інфекційних захворювань.

22 Березня, 2024 р., 17:05
Згідно з Порядком списання об'єктів державної власності, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314, суб’єкти господарювання, на балансі яких перебуває майно, первісна (переоцінена) вартість якого становить більш як 50 тис. гривень та яке не використовується, зокрема морально застаріле та фізично зношене, подають щомісяця до 10 числа інформацію про таке майно суб’єктами управління.
18 Березня, 2024 р., 16:36
Представників переробних підприємств Закарпаття запрошують приєднатися до вебінару «Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств», що відбудеться 21 березня 2024 року о 16:00.