20 Лютого, 2024 р., 14:58
Щоб віддати данину поваги, разом з першими керівниками краю, молоддю та громадськістю, поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Янголу-революціонеру» і хвилиною мовчання вшанували всіх Героїв, які загинули захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини і бажання жити у вільній суверенній державі.
20 Лютого, 2024 р., 14:42
Новим керівником Представництва МЗС України у м.Ужгороді призначено Михайла Дзихора.
20 Лютого, 2024 р., 08:11
У разі порушення прав людини та прав громадянина кожен може звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
19 Лютого, 2024 р., 17:00
Триває робота зі створення ініціативної групи національних меншин у Закарпатській області. Вона має на меті об’єднати зусилля органів державної влади та представників етнічних спільнот регіону задля забезпечення дотримання їхніх прав і розв'язання нагальних питань.
16 Лютого, 2024 р., 12:00
Національний Фестиваль «Код Нації» спільно з проєктом «Про Мову» оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.
15 Лютого, 2024 р., 08:13
У 2024 році в Закарпатській області планують провести перепис ромського населення. Ці повні й актуальні статистичні дані допоможуть більш ефективно забезпечувати соціально-правовий захист та інтеграцію ромів у наші громади, зокрема й з урахуванням дії воєнного стану.

14 Лютого, 2024 р., 17:38
У закладі працюють два надпотужні лінійні прискорювачі. За один день променеву терапію на них проходять близько 120 людей.
14 Лютого, 2024 р., 10:44
Демонстраційний варіант НМТ–2024 вже доступний для складання! (https://testportal.gov.ua/nmt-2024-oprylyudneno.../...)
13 Лютого, 2024 р., 12:46
У застосунку «Дія» з'являться вісім нових послуг, — Міністерство цифрової трансформації. Це такі послуги: