Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Закарпатті дозволили полювання на мисливський сезон 2025-2026

Дата: 15.07.2025 17:20
Кількість переглядів: 133

Відповідне рішення прийняли сьогодні під час засідання Ради оборони області.

Голова ОВА Мирослав Білецький підкреслив, що це необхідний крок, щоб запобігти зростанню кількості хижих тварин та поширенню інфекційних захворювань на території області.

Для  того, щоб вільно полювати, необхідно отримати відповідний дозвіл. Користувачі мисливських угідь повідомлятимуть точні дані, кількість осіб не пізніше як за добу фахівцям ГУНП у Закарпатській області, а також Чопському чи Мукачівському прикордонному загону, якщо йтиметься про перебування у прикордонній смузі.

Кожен мисливець отримуватиме відстрільні картки, де будуть вказані прізвище, ім’я та по батькові, термін і місце полювання.

«Полювати дозволено виключно у межах лімітів використання мисливських тварин», – наголосив очільник Закарпаття Мирослав Білецький.

Рішення набуває чинності з дня прийняття, тобто із 15 липня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь