10 Лютого, 2024 р., 11:10
Станом на 10 лютого у зв'язку з цим відбулося підтоплення території в різних частинах краю.
09 Лютого, 2024 р., 15:45
Онлайн-школа з вивчення англійської мови All Right відкрила безоплатний доступ для українських дітей віком від 4 до 12 років. У межах мовної програми Future Perfect школа надасть доступ до освітніх можливостей на два роки. Це допоможе більшій кількості дітей опанувати англійську мову та розширить перспективи їхнього розвитку й самореалізації.
09 Лютого, 2024 р., 13:10
Як повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький, раніше ця послуга була доступна тільки на КПП «Ужгород» та «Чоп (Тиса)».
09 Лютого, 2024 р., 12:28
29 лютого 2024 року відбудеться онлайн-аукціон з продажу об’єкта малої приватизації вбудованого приміщення у Перечині (загальна площа 58,8 м²).
09 Лютого, 2024 р., 10:25
У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області відбулася колегія, на якій було підбито підсумки роботи за 2023 рік.
09 Лютого, 2024 р., 08:19
Хочете повернути квиток онлайн, а послуга вже закрита або недоступна? Відтепер оформити претензійне повернення квитків можна онлайн — з Дією!
09 Лютого, 2024 р., 08:17
Перерахунок вартості комунальних послуг здійснюється в разі відхилення параметрів послуг від установлених законодавством та договорами про надання послуг.

08 Лютого, 2024 р., 13:29
Щорічно Мінцифра досліджує Індекс цифрової трансформації регіонів. Це дає змогу оцінити ефективність цифрових рішень на місцях та визначити рівень цифрової культури громадян.
08 Лютого, 2024 р., 11:00
Кабмін затвердив порядок перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості. Йдеться про послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, а також управління побутовими відходами.
07 Лютого, 2024 р., 15:49
6 лютого відбулось перше засідання Координаційного штабу з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан.