01 Листопада, 2023 р., 14:23
Сьогодні голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів робочу зустріч із заступником командира 3-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України Максимом Жоріним.

01 Листопада, 2023 р., 11:40
Мета проекту Future Perfect — офіційно зробити англійську мовою міжнародного спілкування в Україні, відкрити кожному українцю нові можливості для професії та особистого розвитку, допомогти конкурувати на світовому ринку та отримувати високу зарплату.
01 Листопада, 2023 р., 10:21
На Закарпатті триває набір кандидатів на посаду помічника ветеранів: термін подання заявок продовжили до 3 листопада 2023 року (включно).
01 Листопада, 2023 р., 08:00
Виходиш з дому? Не забудь перевірити, чи вимкнені всі електроприлади.
31 Жовтня, 2023 р., 16:00
31 жовтня відбулось засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області під головуванням Анастасії Пентек, начальника Головного управління. Засідання проведено в режимі Zoom.
31 Жовтня, 2023 р., 10:15
Медична бригада „ STEP-IN ” продовжує працювати в Закарпатській області
30 Жовтня, 2023 р., 10:24
За оцінками фахівців, посттравматичний стресовий розлад після пережитої події може з’явитися у 12-20% людей. Однак його розвитку можна запобігти.