20 Листопада, 2023 р., 15:35
23 листопада 2023 року відбудеться онлайн-аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – будівлі насіннєвої інспекції площею 53,1 м² з надвірною спорудою площею 39,9 м².

20 Листопада, 2023 р., 14:44
Мінцифри презентує другу частину освітнього серіалу, присвяченого боротьбі з корупцією.
20 Листопада, 2023 р., 14:12
Цієї суботи ми будемо згадувати та вшановувати пам’ять про тих, хто загинув від Голодомору

20 Листопада, 2023 р., 13:43
Під час заходу експерти з європейських інституцій разом з українськими підприємцями, юристами, держслужбовцями та правоохоронцями обговорять дієві механізми, які унеможливлять корупцію в державних закупівлях.
20 Листопада, 2023 р., 11:48
Програма Початок покращить бізнес-навички українських жінок та допоможе їм запустити чи розвинути власну справу. Після завершення навчання 200 учасниць отримають по 3 000 доларів на розвиток бізнесу. Дві фіналістки проекту, які матимуть найвищі бали від журі за свої бізнес-проекти, додатково отримають по 5 000 доларів.
17 Листопада, 2023 р., 18:36
Актуальні питання розвитку ветеранської політики в регіоні обговорили сьогодні в обласній військовій адміністрації за участю представників профільного міністерства.
17 Листопада, 2023 р., 16:17
Керівництво області відзначило талановитих краян, чия оригінальність і самобутність у цей нелегкий час об’єднує всіх українців та голосно звучить у всьому світі.
17 Листопада, 2023 р., 11:04
Про перспективи розробки геоінформаційної системи йшлося під час онлайн-наради заступника керівника краю Олександр Пацкан з представниками Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». До обговорення та обміну досвідом долучилися й профільні працівники обласних військових адміністрацій, котрі вже запровадили такі регіональні платформи.