21 Жовтня, 2023 р., 13:07
Культурна дипломатія набула особливого значення з початку повномасштабної війни. І неабиякі здобутки, плани на майбутнє в цьому напрямку мають творчі колективи нашого краю, зокрема й Закарпатський народний хор.
20 Жовтня, 2023 р., 13:03
Прозорість, доброчесність, фаховість – базові принципи, якими в роботі мають керуватися представники органів влади.
19 Жовтня, 2023 р., 10:36
Мешканці нашої області тепер можуть швидко знайти потрібне судове рішення, а також узяти участь у судовому засіданні онлайн.
18 Жовтня, 2023 р., 16:42
На Закарпатті зростає кількість звернень до закладів охорони здоров'я щодо респіраторних інфекцій. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
17 Жовтня, 2023 р., 15:35
Розбудова системи реабілітації є одним із ключових етапів реформи галузі охорони здоров’я. Вона передбачає застосування мультифункціонального підходу у відновленні пацієнта і якнайшвидшому поверненні його до нормального життя. Йдеться про комплексну роботу ерготерапевтів, фізичних терапевтів, лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, психологів, психотерапевтів і психіатрів, повідомив на брифінгу директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОВА Анатолій Пшеничний.