11 Грудня, 2023 р., 11:18
Пілотний проект із запровадження надання соціальної послуги з формування життєстійкості набирає обертів: наразі триває процес залучення громад, а паралельно з цим проходить конкурс серед надавачів. Тож, зібравши докупи найчастіші запитання, що лунають як з боку представників територіальних громад, так і від потенційних надавачів, які подають свої конкурсні пропозиції, відповідаємо.
08 Грудня, 2023 р., 08:16
Соціальна допомога передбачена при вагітності та пологах, народженні чи усиновленні дитини. Також грошову підтримку можуть отримати мами, які виховують дитину самі, багатодітні сім’ї, діти з інвалідністю і діти-сироти.
07 Грудня, 2023 р., 17:50
З професійним святом сьогодні привітали представників органів місцевого самоврядування області.
07 Грудня, 2023 р., 13:28
Нова функція в системі Prozorro: відтепер замовники можуть додавати обґрунтування до своєї закупівлі
07 Грудня, 2023 р., 11:20
Душ, прогулянка і дитячий колектив – чи варто обмежувати спосіб життя дитини після вакцинації?
04 Грудня, 2023 р., 15:44
Вибрати житло своєї мрії за програмою єОселя стало зручніше. На маркетплейсі DIM.RIA вибирайте фільтр єОселя — і переглядайте варіанти квартир, які можна придбати за програмою пільгової іпотеки. Фільтр працює як для новобудов, так і для вторинного ринку.
04 Грудня, 2023 р., 14:42
Комусь лікування ГРВІ та застуди обходяться в тисячі гривень, а комусь майже нічого не вартує. Чому так? Справа не в ускладненнях, а в тому, що тема лікування ГРВІ охоплена купою міфів.
04 Грудня, 2023 р., 13:46
У межах ініціативи створили вебсайт  robotavidnovlennya.org, де вже доступні понад тисячу актуальних пропозицій від роботодавців, залучених у відновлення регіонів, територій та інфраструктури.

04 Грудня, 2023 р., 12:45
Кабінет Міністрів ухвалив зміни до постанови від 4 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб».