25 Листопада, 2023 р., 09:19
Українська громада в Угорщині та гості із Закарпаття вшанували в Будапешті дев'яності роковини Голодомору та загиблих внаслідок масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
24 Листопада, 2023 р., 17:55
Студенти першого й другого курсів різних спеціальностей економічного факультету Ужгородського національного університету дізналися все про роботу головної адмінбудівлі області та її історію.
23 Листопада, 2023 р., 16:15
Заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Пацкан та перший заступник голови Хустської РВА Василь Мейсарош привітали місцевих мешканців з появою сучасного Центру.
23 Листопада, 2023 р., 14:14
Основна мета кампанії – привернути увагу громадськості до проблеми насильства, яка в період збройної агресії особливо загострилася. На цьому під час брифінгу наголосив заступник голови ОВА Петро Добромільський.
23 Листопада, 2023 р., 11:19
Російські TG-канали активно поширюють фейк про те, що нібито бійців спецпідрозділу «Кракен» відправлять на Закарпаття для посилення мобілізації, зокрема представників угорської спільноти.
23 Листопада, 2023 р., 10:12
12 грудня 2023 року відбудеться онлайн-аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – об’єкта незавершеного будівництва адміністративної будівлі загальною площею 769,3 м² у Рахові.
22 Листопада, 2023 р., 16:13
Цього року аграрії засіяли 167,9 тис. га сільськогосподарських культур, зокрема з них 71,6 тис. га зернових. Загалом агрометеорологічні умови, тепло- та вологозабезпечення для їх вирощування були сприятливими.

22 Листопада, 2023 р., 15:45
Уже другий рік поспіль Україна розпочинає осінньо-зимовий під загрозою масованих атак на енергетичну інфраструктуру з боку країни-агресора.

22 Листопада, 2023 р., 14:09
Допомога на проживання для ВПО – один з найбільш важливих інструментів для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Тому Мінсоцполітики працює над удосконаленням механізму її призначення, забезпеченням дієвої підтримки і допомоги для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, а також сприянням їх інтеграції у нових громадах:

22 Листопада, 2023 р., 12:32
Електронний сервіс в Україні стає все більш популярним. Найбільшим попитом серед кермувальників користується послуга онлайн обміну посвідчення водія.