08 Грудня, 2021 р., 18:01
В області активно триває вакцинальна кампанія проти COVID-19. Кількість охочих імунізуватися постійно зростає.
08 Грудня, 2021 р., 16:05
Не зволікайте з вакцинацією – захистіть себе та своїх близьких уже сьогодні.
08 Грудня, 2021 р., 14:13
  На початку листопада освітян і окремих держслужбовців, для яких визначена обов'язковість вакцинації від COVID-19, однак які відмовились від її проведення, було відсторонено від роботи. А з 09 грудня обов’язкове щеплення буде також поширено на соціальних працівників і робітників стратегічних підприємств.
08 Грудня, 2021 р., 14:11
Вакцинація закарпатців активно продовжується. Кожен розуміє необхідність отримання щеплення проти COVID-19, особливо під час погіршення епідемічної ситуації в регіоні.
08 Грудня, 2021 р., 10:37
Поліомієліт – небезпечне інфекційне захворювання. Занедужати на поліо може кожен, проте найбільш вразливими є діти.
08 Грудня, 2021 р., 10:01
    Електронний “Довідник безбар'єрності” - створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.
07 Грудня, 2021 р., 18:55
Сьогодні Інна Бутеско разом із донькою Христиною імунізувалися у Центрі вакцинації в атріумі Закарпатської ОДА.
07 Грудня, 2021 р., 17:21
Особи похилого віку є одними з найуразливіших до тяжкого перебігу COVID-19. Щоб обговорити імунізацію цієї категорії населення, в Ужгороді провели круглий стіл «Вакцинація літніх людей 65+».
07 Грудня, 2021 р., 16:20
Закарпатці продовжують імунізуватися проти коронавірусної інфекції.