07 Грудня, 2021 р., 16:05
Перша леді Олена Зеленська взяла участь у відкритті Всеукраїнського форуму «Україна 30. Саміт. Діти». Він є частиною серії заходів, присвячених 75-річчю Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Привітати фонд із ювілеєм зібралися представники українського уряду та посольств.
07 Грудня, 2021 р., 14:05
Завжди на передовій боротьби з COVID-19 – наші медики, які лікують пацієнтів, а у складі мобільних бригад виконують забір матеріалів на ПЛР-дослідження та проводять щеплення.
07 Грудня, 2021 р., 13:28
Для чого започаткована програма «єПідтримка»?
07 Грудня, 2021 р., 13:16
Сьогодні в Україні відзначають День місцевого самоврядування.
07 Грудня, 2021 р., 13:15
У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває масштабне відновлення дорожньої інфраструктури Закарпаття. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Пацкан.
07 Грудня, 2021 р., 10:47
Україна входить до десяти країн світу з найбільшою кількістю випадків захворювань на туберкульоз серед населення. Кожен п’ятий хворий на туберкульоз не знає про свою хворобу і не звертається по медичну допомогу.
07 Грудня, 2021 р., 09:51
Освіта в умовах пандемії вимагає нових підходів не лише до способів навчання, а й нових методів для захисту життя та здоров’я учнів та освітян.
07 Грудня, 2021 р., 09:40
Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Пацкан розповів, що тепер у всіх ЦНАПах Закарпаття можна поділитися цифровими копіями документів через Дію. Тож якщо у вас є паспорт у Дії, сміливо вирушайте до ЦНАПу зі смартфоном.
07 Грудня, 2021 р., 09:29
Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!
07 Грудня, 2021 р., 09:11
У Закарпатській облдержадміністрації провели засідання робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.