“Довідник безбар'єрності”- твій гід з коректного спілкування

Дата: 08.12.2021 10:01

Електронний “Довідник безбар'єрності” - створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Наразі довідник містить 4 основні розділи:

- «Складові безбар’єрності»

- «Правила мови»

- «Словник»

- «Безбар’єрний календар» один з важливих елементів безбар’єрності – безбар’єрна мова. Це мова, у якій немає слів чи фраз, які демонструють упереджене, стереотипне або дискримінаційне ставлення до певних людей чи груп.

«Довідника безбар’єрності» став посібником з коректного спілкування. Це проєкт з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який можна доповнювати. Головне завдання «Довідника безбар’єрності» – зробити поняття більш зрозумілими та зібрати їх в одному місці, надавши роз’яснення основних принципів безбар’єрності, правил комунікації та словник базових термінів.

Посібник доступний за посиланням  https://bf.in.ua/ .