09 Червня, 2022 р., 16:20
Сьогодні керівник Закарпаття Віктор Микита відвідав одне з релокованих підприємств, переміщення якого забезпечували з перших днів активної фази бойових дій. Мова про ТОВ «МІК», котре спеціалізується на виготовленні робочого одягу.
09 Червня, 2022 р., 13:45
За допомогою сервісу «Інтерактивний інспектор» ви маєте можливість оперативно отримати консультацію з питань трудових відносин у найзручніший для вас спосіб.*
09 Червня, 2022 р., 09:02
Директор департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА Іван Завидняк взяв учать в онлайн-семінарі щодо правового регулювання релокації бізнесу в умовах воєнного стану.
09 Червня, 2022 р., 08:54
ЦНАП у смт Чинадійово Мукачівського району посів перше місце серед 7 822 учасників рейтингу на Платформі Дія Центрів. Про це повідомив заступник очільника ОВА Олександр Пацкан.
09 Червня, 2022 р., 08:48
Станом на початок червня 90,3% українців упевнені в перемозі України у війні з Російською Федерацією.
09 Червня, 2022 р., 08:46
За місяць 449 осіб скористалися чат-ботом з працевлаштування, який розробили в Закарпатській ОВА. Про це інформує заступник очільника області Петро Добромільський.
08 Червня, 2022 р., 20:52
Сьогодні керівництво області отримало запит від одного з національних операторів ринку нафтопродуктів про допомогу в забезпеченні швидкої логістики постачання палива.
08 Червня, 2022 р., 20:17
Виробництво меблів — один з основних напрямків діяльності релокованих компаній на Закарпатті. На цьому наголосив очільник ОВА Віктор Микита.
08 Червня, 2022 р., 14:47
Чотири установки Starlink передав сьогодні заступник голови ОВА Олександр Пацкан 101-й окремій бригаді територіальної оборони. Їх відправлять на передову в місця дислокації закарпатських військових.
08 Червня, 2022 р., 09:24
Війна сильно вдарила по місцевому бізнесу, який в окремих випадках призупинив виробництво через необхідність зміни ринків збуту власної продукції. На цьому наголосив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.