03 Червня, 2022 р., 13:57
Науковці із 40 країн світу у режимі онлайн можуть спостерігати та вивчати флору і фауну перлини Карпат – озера Синевир. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
03 Червня, 2022 р., 10:30
В умовах військової агресії окупантів сьогодні продовжують працювати тисячі підприємств та мільйони наших співвітчизників.
03 Червня, 2022 р., 10:23
Через події в країні, введення воєнного стану зросла потреба в соціально-психологічній реабілітації дітей. На цьому наголосив заступник очільника ОВА Петро Добромільський на засіданні обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.
02 Червня, 2022 р., 15:09
Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що на період дії воєнного стану суттєво спрощено процедуру встановлення та продовження інвалідності.
02 Червня, 2022 р., 10:36
Упродовж п’яти місяців 2022 року до обласного бюджету Закарпаття надійшло 476,6 млн грн. Це на 13,4% більше затверджених показників. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на понад 105 млн грн. Про це повідомив заступник очільника ОВА Василь Іванчо.
02 Червня, 2022 р., 08:30
Актори Маріупольського драмтеатру, які через війну стали вимушеними переселенцями, провели першу репетицію на головній сцені Закарпаття.
02 Червня, 2022 р., 08:29
В області знизився рівень підліткової злочинності. Про це на брифінгу повідомила Світлана Якімеліна, начальниця Служби у справах дітей Закарпатської ОВА. Упродовж 5 місяців 2022 р. правоохоронці зафіксували на 62,5% менше злочинів, ніж за аналогічний період минулого року. Також на майже 50% знизилася кількість дітей, котрі скоїли злочини.
02 Червня, 2022 р., 07:27
Вчора заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський провів зустріч із представниками організації ZOA в Україні.
01 Червня, 2022 р., 22:26
«Маємо перший успішний експорт продукту, який вже на Закарпатті виробило нещодавно релоковане підприємство», — повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита.
01 Червня, 2022 р., 16:44
У Міжнародний день захисту дітей в Ужгороді відбувся відкритий урок футболу. До його організації та проведення долучилося керівництво області.