09 Червня, 2022 р., 08:46
За місяць 449 осіб скористалися чат-ботом з працевлаштування, який розробили в Закарпатській ОВА. Про це інформує заступник очільника області Петро Добромільський.
08 Червня, 2022 р., 20:52
Сьогодні керівництво області отримало запит від одного з національних операторів ринку нафтопродуктів про допомогу в забезпеченні швидкої логістики постачання палива.
08 Червня, 2022 р., 20:17
Виробництво меблів — один з основних напрямків діяльності релокованих компаній на Закарпатті. На цьому наголосив очільник ОВА Віктор Микита.
08 Червня, 2022 р., 14:47
Чотири установки Starlink передав сьогодні заступник голови ОВА Олександр Пацкан 101-й окремій бригаді територіальної оборони. Їх відправлять на передову в місця дислокації закарпатських військових.
08 Червня, 2022 р., 09:24
Війна сильно вдарила по місцевому бізнесу, який в окремих випадках призупинив виробництво через необхідність зміни ринків збуту власної продукції. На цьому наголосив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
07 Червня, 2022 р., 14:29
Органи Пенсійного фонду здійснюють перерахунок пенсій і роблять усе, аби населення вчасно та в повному обсязі отримало виплати. На цьому під час брифінгу наголосила начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.
07 Червня, 2022 р., 10:14
Сьогодні, 7 червня 2022 року, завершується перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Станом на восьму годину 7 червня 2022 року спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили понад 214 тис. учасників. В Україні тест готові складати майже 190 тис. осіб, за кордоном – понад 25 тис.
07 Червня, 2022 р., 08:32
Під час візиту австрійської делегації на Закарпаття очільник ОВА Віктор Микита разом із головою Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія Гансом Петером Доскоцілом обговорили питання енергетичної безпеки.
07 Червня, 2022 р., 08:30
Міжнародні партнери надають потужну підтримку системі охорони здоров'я, надсилаючи гуманітарні вантажі для потреб українських медичних закладів. Про це Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив під час зустрічі з американською благодійною організацією «HOPE worldwide».