14 Червня, 2022 р., 08:13
Аби посівна кампанія пройшла якісно та успішно відповідно до графіка, у березні Кабмін розширив програму кредитування. Аграрії могли отримати до 60 млн грн під 0% річних терміном на 6 місяців.
13 Червня, 2022 р., 15:26
Наказом МОН затверджено цьогорічний план організації та проведення магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту (МТНК і МКТ).
13 Червня, 2022 р., 08:30
Закарпатська область посіла третє місце за кількістю створених електронних справ у територіальних громадах. Про це інформує заступник очільника ОВА Олександр Пацкан.
11 Червня, 2022 р., 16:33
Сьогодні в Ужгороді голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів робочу зустріч із першим заступником міністра освіти і науки Андрієм Вітренком, ректором УжНУ Володимиром Смоланкою та президентом Малої академії наук України Станіславом Довгим.
11 Червня, 2022 р., 10:12
Сьогодні з робочим візитом на Закарпатті перебуває міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
10 Червня, 2022 р., 16:28
На Закарпаття надійшла гуманітарна допомога від партнерів з Ізраїлю. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
10 Червня, 2022 р., 14:39
Якщо наприкінці 2021 року Закарпаття було у трійці регіонів за кількістю виявлених випадків захворюваності на туберкульоз, то за перші місяці 2022 року опинилося на другому місці.
10 Червня, 2022 р., 14:37
Сьогодні, 10 червня 2022 року, розпочався додатковий період реєстрації для участі у НМТ.