На Закарпатті відбувся перший у Західному регіоні марафон

Дата: 24.09.2023 17:52

Сьогодні відбувся West Carpathian Marathon!

Основна дистанція – 42,2 км

Командні естафети

Дистанція на 1 км і дитячий забіг

До першого марафону в Західному регіоні долучилося близько пів тисячі учасників з 18 областей України. Серед них і керівництво Закарпаття – Мирослав Білецький, Василь Іванчо, а також працівники структурних підрозділів ОВА Олександр Прокопенко та Павло Стойка.

Перший заступник очільника області Мирослав Білецький, який подолав основну дистанцію за 3 год. 42 хв, висловив сподівання, що цей захід стане традиційним, щорічним, допоможе популяризувати спорт і здоровий спосіб життя, відкривати Закарпаття, його красу та принади для всієї України та світу.

Своєю чергою заступник голови ОВА Василь Іванчо пробіг марафон за 3 год. 20 хв. Він також зауважив, що учасники спортивного заходу демонстрували свою силу і витримку, адже долали дистанцію на підтримку наших захисників.

Нагадаємо, 100% внесків кожного, хто долучився до West Carpathian Marathon, спрямують на потреби ЗСУ!

Детальніше ознайомитися з результатами марафону можна за посиланням.

Фото без опису